18 maja 2011 r. w sali widowiskowej Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie odbyło się   organizowane co roku przez Zespół Szkół Specjalnych w Mrągowie spotkanie integracyjne „Dzieci – Dzieciom”.

Nasza Akademia Przedszkolaka otrzymała zaproszenie ,za które bardzo dziekujemy.

Młodzi artyści z ZSS w Mragowie oraz Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Mikołajkach zaprezentowali swoim młodszym kolegom z mrągowskich  przedszkoli i naszym maluszkom  z MDK przedstawienia teatralne, które przeniosły wszystkich w czarodziejski świat bajek.

Zespół teatralny „Bajdurki” -nasi przyjaciele (działający przy ZSS w Mrągowie) przedstawił bajkę o srebrnej rybce, a zespół z OREW w Mikołajkach zaprezentował bajkę o smoku wawelskim.

Miłym akcentem integrującym widownię z artystami  było wspólne śpiewanie piosenek oraz odgadywanie bajkowych zagadek, które zadawała uczestnikom prowadząca spotkanie p. Grażyna Jurek- nauczyciel ZSS w Mrągowie. Grupa młodsza z Akademii Przedszkolaka przyszła na przedstawienia z p. Iwoną Krapa i p. Ewą Gnoza. Wszystkie nasze maluszki usiadły w pierwszym rzędzie i wspaniale się bawiły.

Zdjcie0439Zdjcie0443Zdjcie0444Zdjcie0448Zdjcie0453Zdjcie0455Zdjcie0457Zdjcie0463